Kondensator ceramiczny Murata GRM033D70J224ME01D 220.00 nF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM033D70J224ME01D 220.00 nF 6.3 V 1 szt. RSS 0.05 0.05 0.04 + VAT
MPN:
GRM033D70J224ME01D
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 220 nF 6,3 V X7T (EIA) ±20% (M)