Kondensator ceramiczny Murata GJM0335G2A160JB01J 16.00 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0335G2A160JB01J 16.00 pF 100 V 1 szt. RSS 0.09 0.09 0.07 + VAT
MPN:
GJM0335G2A160JB01J
Ostatnio widziany:
Kondensator HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 16pF 100V X8G (Murata) ±5% (J)