Kondensator ceramiczny Murata GJM0335C2A200JB01J 20.00 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0335C2A200JB01J 20.00 pF 100 V 1 szt. RSS 0.08 0.08 0.07 + VAT
MPN:
GJM0335C2A200JB01J
Ostatnio widziany:
Kondensator HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 20 pF 100 V C0G (EIA) ±5% (J)