Kondensator ceramiczny Murata GC343DD7LP334KX18K 330.00 nF 450 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GC343DD7LP334KX18K 330.00 nF 450 V 1 szt. RSS 3.14 3.14 2.55 + VAT
MPN:
GC343DD7LP334KX18K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 1812 (4,5 x 3,2 x 2,0 mm) 330 nF 450 V X7T (EIA) ±10% (K) Układ napędowy/bezpieczeństwo AEC-Q200