Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H5R7CB01D 5.70 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H5R7CB01D 5.70 pF 50 V 1 szt. RSS 0.08 0.08 0.07 + VAT
MPN:
GCQ0335C1H5R7CB01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 5,7 pF 50 V C0G (EIA) ±0,25 pF (C) AEC-Q200 o wysokiej jakości