Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H5R1DB01J 5.10 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H5R1DB01J 5.10 pF 50 V 1 szt. RSS 0.08 0.08 0.07 + VAT
MPN:
GCQ0335C1H5R1DB01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 5,1 pF 50 V C0G (EIA) ±0,5 pF (D) AEC-Q200 o wysokiej jakości