Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H100GB01J 10.00 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H100GB01J 10.00 pF 50 V 1 szt. RSS 0.12 0.12 0.10 + VAT
MPN:
GCQ0335C1H100GB01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 10pF 50V C0G (EIA) ±2% (G) AEC-Q200 Wysoka Q