Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1HR80WB01J 0.80 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1HR80WB01J 0.80 pF 50 V 1 szt. RSS 0.20 0.20 0.16 + VAT
MPN:
GCQ0335C1HR80WB01J
Kod:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 0,8 pF 50 V C0G (EIA) ±0,05 pF (W) AEC-Q200 o wysokiej jakości