Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A561GE02D 560.00 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A561GE02D 560.00 pF 100 V 1 szt. RSS 0.08 0.08 0.07 + VAT
MPN:
GCM1555C2A561GE02D
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 560pF 100V C0G (EIA) ±2% (G) AEC-Q200 Układ napędowy/bezpieczeństwo