Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A2R7BE02J 2.70 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A2R7BE02J 2.70 pF 100 V 1 szt. RSS 0.06 0.06 0.05 + VAT
MPN:
GCM1555C2A2R7BE02J
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 2,7 pF 100 V C0G (EIA) ±0,1 pF (B) Układ napędowy/bezpieczeństwo AEC-Q200