Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A150JE02D 15.00 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A150JE02D 15.00 pF 100 V 1 szt. RSS 0.05 0.05 0.04 + VAT
MPN:
GCM1555C2A150JE02D
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 15pF 100V C0G (EIA) ±5% (J) AEC-Q200 Układ napędowy/bezpieczeństwo