Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2AR60BE02D 0.60 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2AR60BE02D 0.60 pF 100 V 1 szt. RSS 0.06 0.06 0.05 + VAT
MPN:
GCM1555C2AR60BE02D
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 0,6 pF 100 V C0G (EIA) ±0,1 pF (B) AEC-Q200 Układ napędowy/bezpieczeństwo