CRT03J7E3834
TME
CRT03J7E3834 RSS 0.00 0.00 x 160000
MPN:
CRT03J7E3834
Minimalne zamówienie:
160 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.47% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0603; 3,83MΩ; 100mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 1A