NLCV32T-2R2M-PFR - Elementy
Maritex
RSS 0.55 0.55 x 5
MPN:
NLCV32T-2R2M-PFR
Kod:
92c44a
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 50+ 150+ 500+ 2000+
Cewki indukcyjne SMD; NLCV32T-2R2M-PFR; TDK; 2.2 µH; 7.96 MHz; 138 m?; 2.5 mm