MLP2012H2R2MT0S1 - Elementy
Maritex
RSS 1.38 1.38 1.12 + VAT
MPN:
MLP2012H2R2MT0S1
Kod:
f55903
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-67% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
4.16
Cewki indukcyjne mocy – SMD; TDK; MLP2012H2R2MT0S1; 2.2 µH; 195 mOhm; 2 MHz; 20 %