MLF2012A3R9JT000 - Elementy
Maritex
RSS 0.41 0.41 x 5
MPN:
MLF2012A3R9JT000
Kod:
b13706
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 50+ 150+ 500+ 2000+ 4000+
Cewki indukcyjne SMD; MLF2012A3R9JT000; TDK; 3.9 µH; 10 MHz; 650 m?; 1.25 mm