UMK316B7105KL-T - Elementy
Maritex
RSS 0.21 0.21 x 20
MPN:
UMK316B7105KL-T
Kod:
3e675f
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
TAIYO YUDEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 200+ 600+
Kondensatory ceramiczne; UMK316B7105KL-T; TAIYO YUDEN; 1 µF; 1206; 50 V; 1.6 mm