TMK316AB7475KLHT - Elementy
Maritex
RSS 0.14 0.14 x 2000
MPN:
TMK316AB7475KLHT
Kod:
6cd9bf
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
TAIYO YUDEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 6000+
Kondensatory ceramiczne; TMK316AB7475KLHT; TAIYO YUDEN; 4.7 µF; 1206; 25 V; 3.2 mm