TMK316B7225KLHT - Elementy
Maritex
RSS 0.13 0.13 x 2000
MPN:
TMK316B7225KLHT
Kod:
7fc586
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
TAIYO YUDEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 6000+
Kondensatory ceramiczne; TMK316B7225KLHT; TAIYO YUDEN; 2.2 µF; 1206; 25 V; 3.2 mm