TAJD227M010RNJ - Elementy
Maritex
RSS 6.72 6.72 5.46 + VAT
MPN:
TAJD227M010RNJ
Kod:
da13ad
Producent:
AVX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-100% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 100+ 500+ 1000+
Kondensatory tantalowe; TAJD227M010RNJ; AVX; 7.3 mm; 220 µF; Surface Mount; 10 V