APM240PS19C2-8
TME
APM240PS19C2-8 RSS 490.78 490.78 399.01 + VAT
MPN:
APM240PS19C2-8
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
490.30
Ilość [ x szt]: 25+
Zasilacz: impulsowy; 19VDC; 12,83A; 240W; 80÷264VAC; -30÷60°C; 92%