APM240PS19
TME
APM240PS19 RSS 490.78 490.78 399.01 + VAT
MPN:
APM240PS19
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
496.37
Ilość [ x szt]: 25+
Zasilacz: impulsowy; 19VDC; 12,83A; 240W; 80÷264VAC; -30÷60°C; 92%