TAJD337K010RNJ - Elementy
Maritex
RSS 4.67 4.67 3.80 + VAT
MPN:
TAJD337K010RNJ
Kod:
3a7a85
Producent:
AVX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-100% (01.01.1970)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 100+ 500+ 1000+
Kondensatory tantalowe; TAJD337K010RNJ; AVX; 330 µF; 10 V; 7.3 mm; Surface Mount