TAJC686K010RNJ - Elementy
Maritex
RSS 2.13 2.13 1.73 + VAT
MPN:
TAJC686K010RNJ
Kod:
53c26a
Producent:
AVX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 150+ 500+ 1000+
Kondensatory tantalowe; TAJC686K010RNJ; AVX; 6 mm; 68 µF; Surface Mount; 10 V