12063D106KAT2A - Elementy
Maritex
RSS 0.44 0.44 x 5
MPN:
12063D106KAT2A
Kod:
feece6
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
AVX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 50+ 150+ 500+ 2000+ 4000+
Kondensatory ceramiczne; 12063D106KAT2A; AVX; 10 µF; 1206; 25 V; 3.2 mm