SMCJ48CA - Elementy
Maritex
RSS 2.03 2.03 1.65 + VAT
MPN:
SMCJ48CA
Kod:
1f7653
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-74% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
7.75
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 200+ 400+ 500+ 1000+ 3000+ 6000+ 9000+
Diody ochronne ESD / diody TVS; LITTELFUSE; SMCJ48CA; 77.4 V; 19.4 A; 48 V; 53.3 V - 58.9 V