CRT01F7F7653
TME
CRT01F7F7653 RSS 0.00 0.00 x 180000
MPN:
CRT01F7F7653
Minimalne zamówienie:
180 000 szt.
Ostatnio widziany:
Rezystor: thick film; 0201; 765kΩ; 50mW; ±1%; CRT; -55÷125°C; 500mA