K-BT40-1490-24
TME
K-BT40-1490-24 RSS 49.20 49.20 x 5
MPN:
K-BT40-1490-24
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
KLUŚ
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Taśma LED; biały neutralny; LED/m: 196; 7mm; IP20; 14,9W/m; 24VDC