K-BT40-0910-24
TME
K-BT40-0910-24 RSS 58.55 58.55 x 5
MPN:
K-BT40-0910-24
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
KLUŚ
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Taśma LED; biały neutralny; LED/m: 196; 7mm; IP20; 9,1W/m; 24VDC