ESDA6V1L - Elementy
Maritex
RSS 0.42 0.42 0.34 + VAT
MPN:
ESDA6V1L
Kod:
8a1acd
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-79% (01.01.1970)
Poprzednia cena:
1.96
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 100+ 300+ 3000+
Diody TVS i ograniczniki ESD; ESDA6V1L; STMICROELECTRONICS; 5.25 V; 3; 11.35 V; 6.1 V