XAL6030-331MEC - Elementy
Maritex
RSS 4.40 4.40 3.58 + VAT
MPN:
XAL6030-331MEC
Kod:
a71d9f
Producent:
COILCRAFT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne mocy – SMD; COILCRAFT; XAL6030-331MEC; 330 nH; 2.53 mOhm; 100 kHz; 20 %