XAL6030-332MEC Coil 3.3uH I=8A 20mOhm 20% SMD COILCRAFT
TVSAT-SHOP
RSS
3.20
x 10
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 10 szt.
- Producent:
- COILCRAFT
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla ls003
Nazwa: XAL6030-332MEC Obudowa: SMD Data Produkcji: 16 Producent: COILCRAFT Opis: Dławik SMD 3.3uH 20% I=8A Rdc=20 mOhm *Coil 3.3uH I=8A 20mOhm 20%