T495D107M010ATE100 - Elementy
Maritex
RSS 7.20 7.20 5.85 + VAT
MPN:
T495D107M010ATE100
Kod:
3b4262
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Kondensatory tantalowe – suche SMD; KEMET; T495D107M010ATE100; 100 µF; 20 %; 7.3 mm; 10 V