T491A475K016AT - Elementy
Maritex
RSS 0.85 0.85 0.69 + VAT
MPN:
T491A475K016AT
Kod:
0bec63
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 75+ 100+ 150+ 250+ 300+ 500+ 2000+
Kondensatory tantalowe – suche SMD; KEMET; T491A475K016AT; 4.7 µF; 10 %; 3.2 mm; 16 V