SMDJ54CA - Elementy
Maritex
RSS 3.62 3.62 2.94 + VAT
MPN:
SMDJ54CA
Kod:
4b7c21
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 3000+
Diody ochronne ESD / diody TVS; LITTELFUSE; SMDJ54CA; 87.1 V; 34.4 A; 54 V; 60 V - 66.3 V