SLF12575T-470M2R7-PF - Elementy
Maritex
RSS 5.68 5.68 4.62 + VAT
MPN:
SLF12575T-470M2R7-PF
Kod:
78d44b
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+
Cewki indukcyjne mocy – SMD; TDK; SLF12575T-470M2R7-PF; 47 µH; 63.4 mOhm; 1 kHz; 20 %