NR10050T221M - Elementy
Maritex
RSS 2.71 2.71 2.20 + VAT
MPN:
NR10050T221M
Kod:
727da4
Producent:
TAIYO YUDEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne mocy – SMD; TAIYO YUDEN; NR10050T221M; 220 µH; 450 mOhm; 100 kHz; 20 %