MIC5209-3.3YS-TR - Elementy
Maritex
MIC5209-3.3YS-TR - Elementy RSS 6.32 6.32 5.14 + VAT
MPN:
MIC5209-3.3YS-TR
Kod:
f5263c
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 2500+
Regulatory napięcia LDO; MICROCHIP; MIC5209-3.3YS-TR; 3.3 V; 1; 500 mA; 350 mV