MIC29300-3.3WU-TR - Elementy
Maritex
MIC29300-3.3WU-TR - Elementy RSS 18.49 18.49 15.03 + VAT
MPN:
MIC29300-3.3WU-TR
Kod:
9c32fe
Producent:
MICROCHIP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 750+
Regulatory napięcia LDO; MICROCHIP; MIC29300-3.3WU-TR; 3.3 V; 1; 3 A; 370 mV