MFU0603FF00500P500 - Elementy
Maritex
RSS 0.97 0.97 0.79 + VAT
MPN:
MFU0603FF00500P500
Kod:
7f2b1a
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Bezpieczniki do montażu powierzchniowego; VISHAY; MFU0603FF00500P500; 550 mOhm; 500 mA; 32 V; 457.2 µm