LQW2BHN10NJ03L - Elementy
Maritex
RSS 1.25 1.25 1.02 + VAT
MPN:
LQW2BHN10NJ03L
Kod:
4644d5
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQW2BHN10NJ03L; 10 nH; 3.3 GHz; 100 MHz; Non-Magnetic