LQW15AN47NG80D - Elementy
Maritex
RSS 0.45 0.45 0.37 + VAT
MPN:
LQW15AN47NG80D
Kod:
20a78f
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 250+ 1000+ 5000+ 10000+ 20000+ 30000+ 50000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQW15AN47NG80D; 47 nH; 3.2 GHz; 100 MHz; Non-Magnetic