LQW15AN36NG00D - Elementy
Maritex
RSS 0.65 0.65 0.53 + VAT
MPN:
LQW15AN36NG00D
Kod:
00b6e8
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 2500+ 5000+ 10000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQW15AN36NG00D; 36 nH; 3.1 GHz; 100 MHz; Non-Magnetic