LQW15AN33NG80D - Elementy
Maritex
RSS 0.67 0.67 0.54 + VAT
MPN:
LQW15AN33NG80D
Kod:
c09c94
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 1000+ 5000+ 10000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQW15AN33NG80D; 33 nH; 3.6 GHz; 100 MHz; Non-Magnetic