LQW15AN27NJ00D - Elementy
Maritex
RSS 0.48 0.48 0.39 + VAT
MPN:
LQW15AN27NJ00D
Kod:
31d12e
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 5000+ 10000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQW15AN27NJ00D; 27 nH; 3.5 GHz; 100 MHz; Air, Non-Magnetic