LQW15AN27NG00D - Elementy
Maritex
RSS 0.39 0.39 0.32 + VAT
MPN:
LQW15AN27NG00D
Kod:
2630e0
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+ 10000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQW15AN27NG00D; 27 nH; 3.5 GHz; 100 MHz; Non-Magnetic