LQP03TN10NH02D - Elementy
Maritex
RSS 0.41 0.41 0.33 + VAT
MPN:
LQP03TN10NH02D
Kod:
400c12
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 15000+ 30000+ 45000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQP03TN10NH02D; 10 nH; 3.2 GHz; 500 MHz; Non-Magnetic