LQP03HQ18NH02D - Elementy
Maritex
RSS 0.44 0.44 0.36 + VAT
MPN:
LQP03HQ18NH02D
Kod:
6c1e72
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 5000+ 15000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQP03HQ18NH02D; 18 nH; 3.5 GHz; 500 MHz; 420 µm