LQH43PN221M26L - Elementy
Maritex
RSS 3.69 3.69 3.00 + VAT
MPN:
LQH43PN221M26L
Kod:
0be0c4
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne mocy – SMD; MURATA; LQH43PN221M26L; 220 µH; 3.48 Ohm; 1 MHz; 20 %