LQG18HN10NJ00D - Elementy
Maritex
RSS 0.46 0.46 0.37 + VAT
MPN:
LQG18HN10NJ00D
Kod:
e6c705
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 4000+ 8000+
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQG18HN10NJ00D; 10 nH; 3.5 GHz; 100 MHz; Air